Сіро-білого окрасу,без нашийника,до рук не йде,дівчинка з характером,стерилізована.Може відізватись на кличку Буся або доця.Вибігла в під'їзд,а сусід не знаючи вигнав на вулицю.Вже обходили всі двори та підвали, оголошення розклеєні по району теж не дали результату,в соц мережах поки теж глухо.Можливо хтось щось бачив,допоможіть знайти члена родини
Немає коментарів